{{ctrl.notification}}
در باره ما

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی خاورسیر

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی خاور سیر درسال 1388 با هدف خدمت به گردشگری در جامعه ایرانی و خدمت به زائران بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الائمه(ع) در جوار بارگاه منور این امام همام افتتاح گردید.

همجوار بودن این شرکت در همسایگی امام (ع)مدیر این شرکت را بنا داشت تا قدمی دیگر را در ارائه خدمات عالیه به زائران حضرتش بردارد.

با وجود اینکه کارکنان این مجموعه اغلب کارشناس و کاردان حرفه ای گردشگری و یا هتلداری  می باشند.

ولیکن با دستور اکید مدیر کل محترم جناب آقای مقدس زاده  از این پس در زمانبندی های مختلف همایش و کلاسها و کارگاههای آموزشی در راستای اهداف سازمان و اهداف عالیه سازمان گردشگری ،برگزار میگردد که با استفاده از بیانات و راهکارهای اساتید مجرب دانشگاه در رشته های مختلف هتلداری و گردشگری سعی بر آن داریم تا کارکنان این مجموعه به آخرین اطلاعات روز در رسیدن به اهداف مشتری مداری و خدمت رسانی ،دستری داشته باشند.

این مجموعه با در اختیار گذاشتن امکانات ناوبری اینترنتی،به کاربران این اجازه را میدهد که به آسانی و در اوج سهولت به اطلاعات و ابزار رزرو اینترنتی دستیابی داشته باشند تا بتوانند در اسرع وقت و بدون هیچ اتلافی رزرو خود را در هر یک از هتلهای زیر مجموعه این شرکت انجام دهند و با آسودگی خیال برای زیارت حضرت ثامن برنامه ریزی نمایند.

 

لازم بذکر است بیش از 1500 آژانس مسافرتی مختلف در سطح کشور با شرکت خاور سیر قرارداد همکاری دارند و از خدمات این شرکت بهره میبرند.

 

همچنین با توجه باینکه مهمترین مشتریان این سازمان مشتریان داخلی و یا همان کارمندان دلسوز و زحمتکش این مجموعه میباشند.

مدیریت سازمان جهت تغییر روحیه و استراحت جسمی کارمندان اقدام به ارائه تورهای رایگان ایرانگردی از قبیل تورهای کیش،اصفهان ،شیرازو ...... نموده است.همکاران محترم هر ساله همراه با خانواده در این تورها شرکت مینمایند.

همچنین این سازمان یکدستگاه ویلا درساحل زیبای خزرآباد بصورت رایگان در اختیار همکاران محترم قرار داده است.

امید است بتوانیم قدمی هرچند کوچک را در راستای اهداف عالیه گردشگری و زیارت بر داریم.

شرایط و ضوابط عمومی

1. وب‌سایت خاور سیر  طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

2. خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت خاور سیر  جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت رسم سفر و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

3. اطلاعات شخصی کاربران در خاور سیر  کاملاً محرمانه است. خاور سیر  تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت خاور سیر اطلاع دهد.

4. کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

5. کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت خاور سیر  اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

6. وب‌سایت خاور سیر به فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌پردازد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.

7. هرگونه سوء استفاده از نام خاور سیر ، سایت اینترنتی حامی همراه ، مکاتبه از طرف حامی همراه  و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

8. وب‌سایت خاور سیر  اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

با تشکر فروان

مدیر روابط عمومی